Książka Mysia Dolina 

Akcja naszych mysich opowieści toczy się w Myszkowie - osadzie położonej w pobliżu Wielkiego Dębu, tuż za Wielkim Lasem, w Mysiej Dolinie, tej widocznej z Dziupli Starej Sowy... To świat niezwykle podobny do naszego, ale dużo bardziej uroczy i magiczny. Żyją tam myszy, które walczą ze swoimi słabościami, realizują marzenia i odnajdują własne przeznaczenie.

Jeśli macie ochotę ich poznać, koniecznie zajrzyjcie na profil @TeensyQuirks na

Facebooku (https://www.facebook.com/TeensyQuirks/

Instagramie (https://www.instagram.com/teensy_quirks/?hl=pl)

Skąd pomysł na książkę?

Od Was, od naszych Czytelników i fanów prac Pauliny. To dla Was zebraliśmy najpiękniejsze fotografie i historie bohaterów w jeden projekt. Dzięki Wam również zebrałyśmy fundusze na wydanie książki - poprzez zbiórkę w serwisie wspieram.to/mysiadolina , za co serdecznie dziękujemy!


Zespół

Agnieszka Wiszowata

Mama, dziennikarka radiowa, fanka psów i innych futrzastych pieszczochów. Dużo czyta sobie, dzieciom i z dziećmi. Autorka programu “Radiobook” - autorskiej audycji radiowej o książkach dla dzieci i młodzieży prowadzonej we współpracy z młodymi czytelnikami, zrealizowanej w białostockim Radiu Akadera. Mieszka na magicznym Podlasiu.

Paulina Engen

Mama, pasjonatka sztuki miniaturowej - buduje domki, mebelki, lepi kubeczki i szyje kubraczki... a wszystko dla swoich małych, mysich podopiecznych. W wolnym czasie uczy się tapicerstwa w skali 1:1. Mieszka w jeszcze bardziej magicznej Norwegii.

Znamy się od zawsze. Razem wydałyśmy już jedną książkę, historię o dziecięco - psiej przyjaźni - “Sam & Riko”, która zyskała grono swoim fanów i zebrała garść sympatycznych recenzji.