Książka: Mysia Dolina - Zaginiona księga

0,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


Zobacz także

PRZEPRASZAMY,  PRODUKT NIEDOSTĘPNY.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ WYDAWNICTWA www.bookolika.pl

Od wydawnictwa: "Myszka Mo jest młodą archiwistką. Spisuje losy Mysiej Doliny. Jednocześnie chce poznać historię swego poprzednika Hugo, który zniknął wraz z księgą opisującą jego losy. Księga oraz tajemnica zaklęcia milczenia, która spadła na Mo to zadanie, któremu musi sprostać.


Wzruszająca, pełna magii opowieść o sile przyjaźni, wytrwałości i dążeniu do sprawiedliwości. Historia małej myszki, która odnajduje odwagę by zmienić świat."

Od autorek: Mysia Dolina - Zaginiona księga to kontynuacja naszej opowieści o Małej Mo i jej tajemniczym nauczycielu Hugo. Kiedy na koniec pierwszej części archiwista pozostawia dziewczynkę z nierozwianą tajemnicą, ta rozpoczyna poszukiwania. Mała Mo pragnie poznać historię swego poprzednika oraz tajemnicę zaklęcia milczenia, które na niego spadło. Niestety w archiwum pośród wszystkich ksiąg mieszkańców Myszkowa nie odnajduje tej, której szuka. Na półkach nie ma historii Hugo... i wtedy zaczynają się prawdziwe poszukiwania. Mo, wraz z przyjaciółką Balbiną kawałek po kawałku odnajdują dzieje Hugo w historiach jego przyjaciół.
Czy Mo pozna historię swojego poprzednika?
Zapraszamy do lektury. 


Obejrzyj trailer TUTAJ.

Nie zapomnij poprosić o dedykację! :)